Ankara Emax Lamine

Ankara Emax Lamine Modern tıp teknolojisi sayesinde dişlerde meydana gelen her türdeki problemin hızlı ve etkin biçimde giderilebilmesi mümkündür. Özellikle yeni nesil teknolojiyi barındıran diş kaplama uygulamaları sayesinde dişlerin hem beyaz ve dayanıklı hem de estetik bir görünüme kavuşabilmesi mümkün olmaktadır. Gelişmiş teknoloji ürünü olan sistem ve cihazlar vasıtası ile ağız içerisindeki bir kısmı kaybedilen dişin kalıbı alınır. Bu kalıptan porselen kaplama elde edilir. Ankara emax lamine uygulamalarındaki yüksek başarı yüzdesi ile son derece güvenli ve pratik bir şekilde eşsiz dişlere sahip olabilmek mümkün oluyor.

Ankara Zirkonyum Kaplama

Günümüzde porselen diş kaplamayı içeren emax lamine uygulamalarının dışında zirkonyum kaplama uygulamaları da dinamik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ankara zirkonyum kaplama uygulamaları sayesinde hem daha ekonomik hem de çok daha kaliteli bir şekilde diş kaplama uygulaması gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle de zirkonyum kaplama ile elde edilen diş görselliğinin orijinal diş beyazlığı ile birebir uyumluluğa sahip olması büyük bir avantaj oluşturuyor. Son derece dayanıklı olması sayesinde kısa süre içerisinde kaplama üzerinde sararma veya düşme gibi problemlerin söz konusu olmaması sağlanıyor.

Ankara İmplant Tedavisi

Ankara implant tedavisi ise diş kaplamadan farklı olarak komple bir diş oluşturmaktadır. Yani köküyle birlikte kaybedilen dişin yerine uygulanmaktadır. Bu şekilde kaybedilen dişin doğal şekilde geri gelmemesi nedeni ile oluşan boşluğun orijinal diş görselliği ile doldurulması sağlanmış olmaktadır. Bu sayede de hem diş görselliğinin bütünlüğü hem de diş fonksiyonunun dinamik yapısının geri kazanımı sağlanabilmektedir. Bu nedenle de günümüzde eksik diş sorunlarına yönelik olarak son derece etkin bir şekilde uygulanan bir diş tedavisidir.

Ankara Diş Beyazlatma

Ankara diş beyazlatma tedavisi cerrahi olmayan bir tedavidir. Bu nedenle herkes tarafından son derece kolay ve pratik bir şekilde yaptırılabilmektedir. Diş beyazlatma sayesinde sararan dişlerin yeniden orijinal beyazlığına kavuşması sağlanabiliyor. Böylelikle her ortamda ışıltılı gülüşlere sahip olabilmek mümkün oluyor.

Ankara Gülüş Tasarımı

Son yıllarda yoğun talep gören Ankara gülüş tasarımı ile yüz fizyolojisi, yaş grubu ve diğer pek çok farklı etkene göre en uygun olan gülüş tasarımının ortaya çıkartılması sağlanıyor.

Ankara Emax Lamine

Modern diş hekimliği teknolojisi ile birlikte artık diş kırılması sorunlarının ciddi ve kronik bir sorun olmaktan çıkmasını sağlıyor. Özellikle estetik sorunlara neden olması ile insanların psikolojik açıdan dahi olumsuz şekilde etkilenmesine neden olan diş kırılması için uygulanan diş kaplama tedavileri bulunmaktadır. Ankara emax laminetedavisi ile kırılmış dişlerin porselen ile kaplanması sağlanıyor. Porselen hem ışıltısı hem de orijinal diş yapısı ile uyumlu olması nedeni ile tercih ediliyor. Bu gibi özellikleri dolayısı ile de çürük temizleme sonrası küçülen ya da fiziksel darbe sonrası kırılan dişler için uygulanmaktadır.

Ankara Zirkonyum Kaplama

Günümüzde en fazla uygulanmakta olan diş hekimliği tedavi prosedürlerinden birisidir. İnsanların kırılan ve yarım kalan dişlerinin yeniden orijinal görselliğine sahip olması amacı ile uygulanmaktadır. Ankara zirkonyum kaplama tedavisi sayesinde dişlerin yeniden eskisi gibi hem dayanıklı hem de şık bir görünüme sahip olabilmesine yardımcı oluyor. Bu şekilde dişler kullanım sırasında sorun teşkil etmediği gibi estetik görselliğini de geri kazanabilmektedir. Bu gibi avantajları ile birlikte oldukça yoğun ve sık bir şekilde uygulanmakta olan bir diş tedavisidir.

Ankara İmplant Tedavisi

Ankara implant tedavisi titanyum ve alaşımlarından elde edilen implantın uygulandığı bir tedavidir. Vücudun farklı yerlerinde implant tedavisi uygulanabildiği gibi diş implant tedavisi de mümkündür. Gelişmiş teknoloji sayesinde kökünden kaybedilen dişlerin yerini doldurmaktadır. Bunun için vida formuna sahip olduğu gibi üst görselliği de orijinal diş yapısındadır. Bu şekilde hem görsel açıdan hemde kullanım rahatlığı açısından en başarılı ve en kaliteli sonuçları sağlamaktadır.

Ankara Diş Beyazlatma

Gün içerisinde tüketilen her türlü besin ve içecek dişlerin beyazlığını kaybetmesine neden olur. Beyazlığı kaybedilen dişler artık modern teknoloji altyapısını barındıra Ankara diş beyazlatma uygulamaları ile çözüme kavuşturulabiliyor. Diş mineleri üzerinde birikmiş olan tüm kalıntıları temizleyerek, onarımını sağlar. Cerrahi olmayan müdahale süratle tamamlanarak, dişler orijinal beyazlığına kavuşuyor.

Ankara Gülüş Tasarımı

Ankara gülüş tasarımı tedavisi sayesinde fizyolojik özelliklere ve yaş grubuna göre en uygun olan gülüşün baştan tasarımı sağlanmaktadır. Bu şekilde tam olarak size uygun bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.